Redondo | Laminátové bazény s kompozitným jadrom
4358
page,page-id-4358,page-template-default,gllr_central,ajax_updown,page_not_loaded,

Laminátové bazény s kompozitným jadrom

Vlastný bazén na záhrade je ideálnym riešením, ako si s rodinou užiť dni plné slnka a oddychu. Naše bazény Vám umožnia relaxáciu, rehabilitáciu aj aktívne plávanie podľa ľubovôle. Vďaka dlhoročným skúsenostiam, dôslednému dbaniu na kvalitu a moderným technológiám Vám zabezpečíme dlhodobú radosť z Vášho bazéna.

Využite z našej ponuky doplnkovej výbavy a vytvorte si z bazéna domáci wellnes, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu. Nechajte sa rozmaznávať vodnou či vzduchovou masážou, vybavte bazén madlami pre rehabilitačné cvičenie, presvetlite vodnú hladinu, využite k plávaniu výkonných protiprúdov. Pomôžeme Vám s vhodnou výbavou bazéna, aby zodpovedal Vašim predstavám. Náš program kompletného riešenia Vám umožní viac než len kúpanie v niekoľkých slnečných týždňoch.

Naše bazény sú vhodné ako pre vnútorné tak aj pre vonkajšie inštalácie, sú k dispozícii v rozmeroch od 3x2m po 11×4. Jedinečné povrchové úpravy urobia z bazéna výrazný dizajnový prvok Vašej záhrady. Bazén nemusí byť len modrý, zoznámte sa s našou ponukou farebných prevedení.

Osem vrstiev k Vašej spokojnosti

Laminátové bazény s kompozitným jadrom sú vyrobené z ôsmich  vrstiev, kde každá tvorí dôležitý detail v celkovej skladbe telesa bazéna, nevyhnutný pre jeho správnu funkciu ,pevnosť a dlhú životnosť.

tech svk

Doprajte si perličkový kúpeľ v priestore schodiska bazéna, kedy sú vo vode vytvárané vzduchové perličky s masážnym efektom. Perličkový kúpeľ je relaxačná procedúra vhodná aj pre deti. Má pozitívny vplyv na krvný obeh, uvoľňuje svalstvo, tíši bolesť kĺbov, pozitívne pôsobí na psychiku.

Pre možnosť rekreačného aj kondičného plávania vo vašom bazéne inštalujeme výkonné protiprúdy, pri ktorých je možná regulácia výkonu podľa Vašich potrieb. Plávanie je jednou z najzdravších športových aktivít, užite si ju teda aj vo svojom bazéne.

Vhodne zvolené rozmiestnenie masážnych trysiek, poháňaných výkonným čerpadlom Vám poskytne príjemnú hydromasáž. Tá je vykonávaná silným prúdom vody s jemným pridaním vzduchu, ktorá má za následok prekrvenie pokožky a celého tela. Pôsobí priaznivo na problémy s chrbticou a svalstvom, pôsobí priaznivo na celulitídu.

Zažite atmosféru, ktorú Vám ponúkne v teplých večeroch osvetlený bazén. Vonkajším osvetlením ho nemožno nahradiť, presvetlená vodná hladina vás svojou atmosférou nabáda k príjemnému posedeniu pri bazéne i vo večerných hodinách.

 • medvedi jazero hotovebalaton hotovelaka hotovevictoria hotoveorlik hotoveslapy hotovekaspik hotovesec hotovelipno hotove
 • Pre jedinečný vzhľad Vášho bazéna si vyberte z našej zaujímavej ponuky farebných dekorov povrchov bazénov. Vyberajte z povrchov ladených do modrých, šedých, pieskovcových, bielych či zelených odtieňov. Všetky povrchy sú s perleťovým efektom, kde v niektorých prevedeniach je perleť významným prvkom , v iných je doplnkom výrazného granitového prvku. Naše povrchy sú nielen krásne, ale aj veľmi odolné voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu a vplyvom chemických látok v obsiahnutých v bazéne . Najlepšie je vidieť ich na vlastné oči, prídite si pozrieť vzorkovník farebného prevedenia.

  G01 hotove G02 hotove G03 hotove G04 hotove G05 hotove G07 hotove G10 hotove

   

 • Izolácia stien bazéna má podstatný vplyv na zníženie nákladov na udržanie teplej bazénovej vody. Aj keď najväčší únik tepla je vodnou hladinou tak izolácia stien laminátového bazéna nie je zbytočná. Teplo výrazne odvádza aj vlhký betón a akonáhle nad bazén zaobstaráte zastrešenie, či ho začnete po kúpaní zakrývať solárnou plachtou, začne hrať tepelná izolácia stien významnú úlohu. V správne izolovanom bazéna budete mať nielen oveľa teplejšie vodu, ale aj príjemný pocit pri kontakte s bazénovou stenou.

  Zateplenie vykonávame kompaktnou, minimálne nasiakavou predhriatou dvojzložkovou polyuretánovou penou vysokej kvality, primárne vyvinutou pre externé striekané aplikácie používané na vode odolné izolácie. Na stene bazéna je takto vytvorená tepelnoizolačná vrstva bez akýchkoľvek škár, spojov a tepelných mostov, ktoré po technickej stránke nemožno dosiahnuť žiadnym iným spôsobom.

  Nástrek bazéna polyuretánovou penou má okrem výborných tepelno-izolačných vlastností aj prednosti z konštrukčného hľadiska. Dodatočne stužuje teleso bazéna a kompletne ho z vonkajšej strany chráni proti prípadnému poškodeniu pri stavebných prácach.

   

 • Pred inštaláciou bazéna rozmyslite vhodnosť jeho umiestnenie. Vhodné je slnečné miesto, pokiaľ možno ďalej od urastených stromov a kríkov, aby sa minimalizovala možnosť pádu lístia a iných nečistôt do bazéna. Bazény sa skôr či neskôr zastrešujú, myslite teda aj na to, aby Vám zastrešenie potom nebránilo vo výhľade z terasy alebo okien do zelenej záhrady a aby ho bolo možné odtiahnuť za bazén pre jeho odkrytie.

  Zoznámte sa s technickými podmienkami daného typu bazéna pre podrobný popis priebehu montáže, k dispozícii ju musí mať aj stavebná firma, ktorá bude pre Vás bazéna zabudovávať. Všeobecne platí jednoduchý postup, vyhĺbiť výkop, na dno vyhotoviť rovnú betónovú dosku. Po usadení bazénu sa vykonáva podmurovanie schodiska a za súčasného napúšťania vodou , zásyp suchým stabilizačným betónom. Výkop pre bazén sa robí len o niečo málo väčší ako je samotný bazén, ten Vám privezieme už kompletne osadený komponentami a tak sa netreba vo výkope okolo neho pohybovať, minimalizuje sa tak spotreba zásypového materiálu. Skonzultujte s nami vhodnosť umiestnenia technológie k bazénu.

  Zabudovanie nášho bazéna nie je náročnou záležitosťou, avšak nevhodne vykonané stavebné práce Vám budú kaziť radosť. Buďte teda dôslední k dodržiavaniu postupov podľa technických podmienok.