Redondo | Bazény Redondo Pool
65
page,page-id-65,page-template-default,gllr_central,ajax_updown,page_not_loaded,

Bazény Redondo Pool

Bazén Toscana

Hrúbka fólie
Modrá: 0,6 / 0,8 mm
Mramorovaná: 0,6 / 0,8 mm

Elegantný oválny bazén Redondo TOSCANA se hodí do každej záhrady. V ďaka rôznym možnostiam zapustenia bazénu do zeme, je velmi dobre prispôsobený rôznym dispozíciam pozemku.

Bazény TOSCANA ponúkame v dvoch hĺbkových verziách 1,20 m a 1,50 m.

Pre zapustenie bazénu do zeme je nutné vybudovať dva oporné múry. Riaďte sa prosím pokynmi technických výkresov, ktoré obdržíte pri kúpe bazénu.

Bazény s hĺbkou do 1,20 m sú vyrobené z pozinkovanej ocele hrubej 0,6 mm s vnútorným ochranným náterom a vonkajšou plastovou vrstvou. V bazénoch s hrúbkou 1,50 m je pozinkovaná oceľ hrubá 0,8 mm. Obloženie bazénu se vyznačuje odolnosťou, dlhou životnosťou a precíznym prevedením.

 

Bazén Milano

Hrúbka fólie
Modrá: 0,6 / 0,8 mm
Mramorovaná: 0,6 / 0,8 mm

Kruhový bazén Redondo MILANO je charakterizovaný nielen priaznivou cenou, ale i praktickosťou, ľahkou inštaláciou a vysokou kvalitou.

Bazény MILANO ponúkame v dvoch hĺbkových verziách 1,20 m a 1,50 m.

Pre kruhový bazén sa v okolí domu vždy nájde miesto, či už bude na povrchu alebo zapustený. Bazény s hĺbkou do 1,20 m sú vyrobené z pozinkovanej ocele hrubej 0,6 mm s vnútorným ochranným náterom a vonkajšou plastovou vrstvou. V bazénoch s hrúbkou 1,50 m je pozinkovaná oceľ hrubá 0,8 mm. Obloženie bazénu se vyznačuje odolnosťou, dlhou životnosťou a precíznym prevedením.

 

Bazén Elba

Hrúbka fólie
Modrá: 0,6 / 0,8 mm
Mramorovaná: 0,6 / 0,8 mm

Bazén Redondo ELBA zaujme elegantným tvarom pripomínajúci číslo 8.

Riešenie tohto bazénu poskytuje zábavu pre celú rodinu. Hodí sa pre inštaláciu ako nadzemný bazén ale aj ako zapustený. Stabilitu bazénu zaisťuje v ohybe pozinkovaná oceľová konštrukcia. Bazény ELBA ponúkame v dvoch hĺbkových verziách 1,20 m a 1,50 m. Bazény s hĺbkou do 1,20 m sú vyrobené z pozinkovanej ocele hrubej 0,6 mm s vnútorným ochranným náterom a vonkajšou plastovou vrstvou. V bazénoch s hrúbkou 1,50 m je pozinkovaná oceľ hrubá 0,8 mm. Obloženie bazénu se vyznačuje odolnosťou, dlhou životnosťou a precíznym prevedením.

 

Bazén Toscana je možné dodať aj s fóliou Mramor , prípadne Mozaika .

Jednoduchá stavebná príprava.

Ako stavebná príprava pod bazén Redondo Pool stačí železobetónová platňa a dva oporné múry.

 

Máte záujem? Kontaktujte nás : bazeny@bazenyredondo.sk 

Volajte : 0905 465 567